Wstęp

Synonim, 3 gra słów, prowokacja, skrót myślowy.. pewnie wszystko i nic.. i nie chodzi tutaj o amfę. Polski koks to nasza polskość, w tym bardziej smutnym wymiarze, to śledź a’la łosoś, to kurczak a’la kaczka. To narzekający na wszystko ludzie w większości nieświadomi otaczającej ich rzeczywistości. To ten pseudo narodowy patriotyzm oparty na niewiedzy, strachu i uprzedzeniach, konserwatyzm, fanatyzm i podział tak bardzo teraz oczywisty. To opór, to poczucie własnej wartości, to nasz wyraz niezgody, pewien poryw, konieczność.., jako tych, którym do głowy nie przyszło, że do tego dojdzie..
Znajdziecie tutaj teksty i nie tylko, kilku osób, którym nie jest wszystko jedno. Forma przekazu będzie bardzo różna, mniej lub bardziej dosłowna i mniej lub bardziej zaangażowana.

Jest nas kilkoro, nie reprezentujemy żadnej formacji ani ideologii, mamy różne poglądy i nawet nie wszyscy się znamy osobiście. Łączy nas bezdyskusyjnie wysoka inteligencja, chociaż można z tym polemizować w niektórych przypadkach:), artystyczny pył w głowie i w nosie (do dopiero pierwsza prowokacja:)).. i brak zgody na to co w tym kraju obecnie się dzieje. Bądźcie z nami..